Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Linka X322 a 753

Linka X322 a 753Bližší informace k zavedení výlukové linky PID X332. Linka je plánována jako spojnice Jílového u Prahy s Týncem nad Sázavou a Hostěradicemi. První spoj zajistí spojení pro děti, které dojíždí do Neveklova do školy s přestupem na linku PID 753 v Týnci nad Sázavou. Následně bude ráno sloužit pro spojení Hostěradic s Týncem, odkud bude umožněn přestup na linky do Benešova případně do Prahy. Odpoledne linka slouží především pro návrat do Hostěradic a do Jílového u Prahy

 

Vzhledem k procesu zavádění nové linky a schvalování nového jízdního řádu jsme nuceni posunout start nové linky až na pondělí 29. 4. Toto zpoždění je i způsobeno ze strany dopravce, který musí alokovat autobus a řidiče z jiných výkonů v rámci PID. Proto prosím omluvte, že linka nevyjede jak bylo avizováno v pondělí 22.4.

 

Od pondělí 22. 4. dochází ke změně na lince PID 753, kdy původní spoj s odjezdem v 6:31 z Týnce nad Sazávou bude posunut do nové polohy v 6:18 a bude veden přes Hostěradice do Neveklova. Tento posun je i přípravou na zavedení linky X332, ale může sloužit i jako dočasná náhrada pro občany Jílového, kteří své děti vozí až do Neveklova (budou moci děti nastupovat za mostem v Kamenném Přívozu.

 

X332 finální JŘ.pdf

753 - 220424.pdf