Je nutné nainstalovat Flash player

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úřad městyse > Popis úřadu

Popis úřadu

Úřad městyse

Monika Šlehobrová
starostka

317 789 203, 731 127 120
starostka@netvorice.cz

Ivana Fulínová
místostarostka
777 244 633                                                              mistostarostka@netvorice.cz

Petra Burdová
hlavní účetní

317 789 203
ucetni@netvorice.cz, info@netvorice.cz

Václava Jašková
mzdová účetní, pokladna
317 789 203
info@netvorice.cz
Jiří Gabriel, Ing.arch.Lukáš Franěk,          Jan Welser
radní
775 170 996 (Jiří Gabriel)

Úřední hodiny Úřadu městyse od 1.1.2017

pondělí               8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
středa                 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

 

Úřední hodiny podatelny

pondělí           8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00                                                                                        

úterý               8:00 - 12:00, 13:00 - 14:30                                                                                 

středa             8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00                                                                                          

čtvrtek            8:00 - 12:00, 13:00 - 14:30

pátek               8:00 - 12:00, 13:00 - 14:30

Datová schránka: jgzatu8

Zastupitelstvo

Bc.Miroslav Český

Změňme Netvořice

Jan Welser

Změňme Netvořice
Ing.arch.Lukáš Franěk
Změňme Netvořice
Monika Šlehobrová
Změňme Netvořice
Ivana Fulínová
Změňme Netvořice
Jan Hájek
Změňme Netvořice
Pavel Bron
Změňme Netvořice
Jiří Gabriel
Změňme Netvořice
Kateřina Roušarová
Změňme Netvořice
Ing.Šárka Zemanová
Změňme Netvořice
Olga Marková
S lidmi pro lidi
Mgr.Ludmila Vodehnalová
S lidmi pro lidi
Helena Mašková
S lidmi pro lidi
Helena Karešová
S lidmi pro lidi
Jan Synovec
S lidmi pro lidi

Finanční výbor

  • předseda: Jan Welser
  • členové:    Bc.Miroslav Český, Ing.Šárka Zemanová, Pavlína Havelková, Ing.Ivan Suchomel

Kontrolní výbor

  • předseda: Helena Karešová
  • členové:    Helena Mašková, Eva Palusková, Jan Synovec, MUDr.Marie Kolářová

Zastupitel určený pro spolupráci s pořizovatelem nového územního plánu

            Ing.arch.Lukáš Franěk

Kulturní komise

  • předseda: Olga Marková
  • členové:    Jitka Povolná, Jaroslava Bronová, Mgr.Ludmila Vodehnalová, Helena Mašková

Stavební a pozemková komise

  • předseda: Pavel Bron
  • členové:    Ing.Miroslav Čáp, Jiří Gabriel, Jan Hájek, Jiří Kubásek, st., Milan Švec

Ekologická komise

  • předseda: Ing.Šárka Zemanová
  • členové:    Petr Havelka, Mgr.Martin Prokopius, Josef Jirásek, Ivana Fulínová

Pořádková komise

  • předseda: Jiří Gabriel
  • členové:    Jiří Český, Jan Pavlica

Dopravní komise

  • předseda: Jiří Gabriel
  • členové:    Jiří Český, Jan Synovec, Jakub Český, Jan Pavlica

Komise územního plánování

  • předseda: Ing.arch.Lukáš Franěk
  • členové:    Ing.Jiří Stibůrek, Vladimír Červinka

Likvidační komise

  • předseda: Bc.Miroslav Český
  • členové:    Kateřina Roušarová, Pavel Bron

Příprava zpravodaje

            Monika Šlehobrová, Kateřina Roušarová, Petra Burdová

Vyhledat v textu

11. 12. Dana

Zítra: Simona

 

mapka_netvorice.gif

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Návštěvnost stránek

238192